اجرای کف با سنگ لاشه

 

برای اجرای کف، در مکان های مختلفی همچون: ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی، اجرای کف معابر در پارک ها و فضاهای سبز و اجرای کف در میدان های شهر، از سنگ های لاشه و ورقه ای، استفاده خواهد شد. مزیت های زیادی برای اجرای کف با سنگ لاشه در نظر گرفته  شده است؛ از جمله مهمترین موارد قابل ذکر در این زمینه، می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • قیمت ارزان تر. سنگ لاشه، به سنگی گفته می شود که به همان شکل اولیه ی تهیه شده، مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین، سنگهای لاشه را به همان صورت استخراج شده مورد استفاده قرار می دهند، لذا هیچگونه پردازش و تغییری در آنها ایجاد نخواهد شد؛ در نتیجه، نسبت به سنگ هایی که تحت تراشکاری و فرم دهی قرار گرفته اند، از قیمت کمتری برخوردار هستند. لذا می توان از اجرای کف با سنگ لاشه در ساختمان ها و سایر مکان ها استفاده کرد؛ البته این فرایند با قیمتی مناسب و بسیار کمتر از سنگ های دیگر، به مرحله ی اجرا و بهره برداری می رسد.  
  • کیفیت مناسب. در اجرای کف با سنگ لاشه، کیفیت سنگ مورد استفاده قرار داده شده یکی از معیارهای انتخاب آن، به شمار می رود. سنگ های لاشه، با توجه به انواع مختلفی که دارند، از کیفیت های مختلفی نیز برخوردار هستند. به عنوان مثال سنگ هایی که دارای ترک خوردگی باشند، با قیمت و کیفیت پایین تری، عرضه خواهند شد.
  • تنوع رنگی. در اجرای کف با سنگ لاشه می توان از تنوع رنگی بسیار زیبای این سنگ ها، بهره مند شد. به عنوان مثال، سنگ ورقه ای مشکی مشهد را می توان در طیف رنگی: خاکستری تیره، مشکی و سبز مایل به مشکی، تهیه نمود. بنابراین ایجاد یک کف پوش بسیار زیبا با رنگ های خاص و طبیعی، از جمله مزایای انتخاب و اجرای کف با استفاده از سنگ لاشه، به شمار می رود.
  • مقاومت. برخی از انواع سنگ های لاشه، دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند و می توان از آنها در مکان ها و شرایط مختلف، استفاده کرد. این سنگ ها به دلیل مقاومت در برابر عوامل مخرب محیطی و فیزیکی، برای اجرای کف، بسیار مناسب هستند. 

قیمت اجرای کف با سنگ لاشه

یکی از مزیت های اجرای بدنه و نمای ویلا کف با سنگ لاشه، امکان تهیه ی سنگ با قیمت بسیار مناسب، است. البته برای این فرایند، لازم است به مراکز معتبر عرضه و فروش انواع سنگ لاشه مراجعه نمایید؛ زیرا برخی از افراد سودجو، سنگ های دارای کیفیت بسیار پایین را با قیمت بالا به مشتریان این محصول، عرضه می کنند. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم با مراجعه به وب سایت سنگ عزیزی، برای خرید و کسب اطلاعات لازم در رابطه با انواع سنگ لاشه، اقدام نمایید و از خدمات بی نظیر این مجموعه، بهره مند شوید.

اجرای آبنما

آبنما، یکی از بناهای بسیار محبوب در طول تاریخ ایران به شمار می رود. از گذشته های بسیار دور، در حیاط عمارت های قدیمی، از اجرای آبنما برای زیبایی آن، استفاده می شده است. بنابراین، معماران و طراحان ایرانی با توجه به پیشینه ی اجرای آبنما و طراحی آن در حیطه های مختلف، از ساخت این بنای زیبا در ساختمان ها، فضاهای سبز و مکان های تفریحی، استفاده می کنند. البته برای اجرای آبنما، اغلب از سنگ های لاشه استفاده می شود، زیرا این سنگ ها دارای ظاهر طبیعی، رنگ های زیبا و مقاومت بالایی، هستند.

اجرای بدنه و نمای ویلا

در اجرای بدنه ی ویلا و نمای آن، می توان از سنگ لاشه استفاده نمود. این سنگ ها دارای رنگ های متنوع و ساختاری مقاوم بوده و برای استفاده در این زمینه بسیار مناسب هستند.